Sandėlio darbuotojas (-a) - krovėja (-a)

Kalba: Vokiečių, Lietuvių, Rusų
Šalis: Vokietija
Sritis: Paslaugos, Logistika

Ieškome sandėlio darbuotojo (-os) - krovėjo (-os) Vokietijoje

Darbo pobūdis

  • Atrūšiuotų drabužių supakavimas, maišų užklijavimas.
  • Gautų siuntų iškrovimas,pakrovimas, paruošimas transportavimui;
  • Pakuočių kokybės patikra;

Darbo grafikas

  • 5 darbo dienos;
  • nuo 8:00 iki 17:00;

Darbo užmokestis

  • nuo 1350 EUR. atskaičius mokesčius + 50 EUR vertės kortelė

Darbo vieta

  •  Merkers (Vokietija);

 Reikalavimai

  • motyvacija darbui;
  • noras dirbti;
  • atsakomybės jausmas;
  • gebėjimas dirbti komandoje.

Mes Jums siūlome

  • tiesioginį įdarbinimą Vokietijos įmonėje;
  • nuolatinį, stabilų darbą;
  • lankstų atostogų grafiką;
  • komfortabilias gyvenimo sąlygas netoli darbo vietos;

Jei susidomėjote šiuo darbo pasiūlymu, registruokitės ir siųskite savo CV paspaudę žemiau esančią nuorodą. Taip pat galite kreiptis telefonu +370 640 30006 arba el. paštu darbas@hirexo.eu