Prekių surinkėjai (-os)

Kalba: Anglų, Vokiečių
Šalis: Vokietija
Sritis: Logistika, Kita

Darbui Vokietijoje ieškome motyvuotų prekių surinkėjų

Darbo pobūdis

  • surinktų prekių komplektavimas ir paruošimas transportavimui;
  • komandinis darbas;

Darbo grafikas

  • pamaininis darbas I-V;

Darbo užmokestis

  • nuo 1200 Eur atskaičius mokesčius ir nuomą (galimi viršvalandžiai);
  • papildomi priedai už gerus darbo rezultatus;

Darbo vieta

  • Vokietija;

Reikalavimai

  • anglų, vokiečių arba lenkų kalbos žinios - - didelis privalumas;
  • skaičių mokėjimas nuo 0 iki 1000 vokiečių kalba - privalumas;
  • energingumas, greita reakcija;
  • noras dirbti ir užsidirbti;

Mes jums siūlome

  • vokišką darbo sutartį ir visas socialines garantijas;
  • apgyvendinimą ir transportą iš/į darbą;
  • galimybę užsidirbti;
  • nemokamą įdarbinimą Vokietijos įmonėje;

Jei susidomėjote šiuo darbo pasiūlymu, registruokitės ir siųskite savo CV paspaudę žemiau esančią nuorodą. Taip pat galite kreiptis telefonu +370 640 30006 arba el. paštu darbas@hirexo.eu