Prekių surinkimo operatoriai (-ės) su elektriniu vežimėliu

Kalba: Anglų
Šalis: Olandija
Sritis: Logistika, Kita

Ieškome prekių surinkėjų-operatorių dirbti su elektriniais vežimėliais Olandijoje!

Darbo pobūdis

  • prekių surinkimas pagal duotus užsakymus vairuojant elektrinį vežimėlį (EPT);
  • surinktų prekių komplektavimas, tikrinimas, apskaitos vedimas;
  • prekių paruošimas transportavimui;

Atlyginimas

  • nuo 10,38 Eur/val. neatskaičius mokesčių, priklausomai nuo grafiko ir išdirbtų valandų;

Darbo grafikas

  • pamaininis darbo grafikas;

Darbo vieta

  • Olandija;

Reikalavimai

  • anglų kalbos žinios;
  • analogiško darbo patirtis arba patirtis vairuojant elektrinį vežimėlį (EPT) - privalumas;
  • galimybė dirbti pamaininiu/slenkančiu grafiku;
  • vairuotojo pažymėjimas - privalumas;

Mes jums siūlome

  • nemokamą įdarbinimą Olandiškoje įmonėje;
  • ilgalaikę ir pastovią darbo vietą tarptautinio lygio kompanijoje;
  • apgyvendinimą;
  • karjeros galimybes;
  • mokymus skirtus tik įmonės darbuotojams kvalifikacijai kelti.

Jei susidomėjote šiuo darbo pasiūlymu, registruokitės ir siųskite savo CV paspaudę žemiau esančią nuorodą. Taip pat galite kreiptis telefonu +370 640 30006 arba el. paštu darbas@hirexo.eu