Aukštuminio krautuvo vairuotojas (-a) Vokietijoje

Kalba: Anglų, Lietuvių
Šalis: Vokietija
Sritis: Logistika

Darbui Vokietijoje ieškome aukštuminio krautuvo vairuotojo (-os)

Darbo pobūdis

  • aukštuminio krautuvo valdymas;
  • gaminių pervežimas, pakrovimas transportavimui.

Darbo grafikas

  • pamaininis darbas slenkančiu grafiku.

Darbo užmokestis

  • 13 Eur brutto
  • galimi viršvalandžiai;

Darbo vieta

  • Vokietija

Reikalavimai

  • patirtis vairuojant aukštuminį krautuvą;
  • aukštuminio krautuvo pažymėjimas - privalumas;
  • anglų, lenkų arba vokiečių kalbos žinios;
  • atsakingas požiūris į darbą;
  • noras dirbti ir užsidirbti.

Mes jums siūlome

  • apgyvendinimą;
  • vokišką darbo sutartį ir visas socialines garantijas;
  • nemokamą įdarbinimą tiesiogiai Vokietijos įmonėje;
  • galimybę užsidirbti.

Jei susidomėjote šiuo darbo pasiūlymu, registruokitės ir siųskite savo CV paspaudę žemiau esančią nuorodą. Taip pat galite kreiptis telefonu +370 640 30006 arba el. paštu darbas@hirexo.eu