Prekių surinkėjai (-os) vaisių ir daržovių sandėlyje

Kalba: Anglų, Vokiečių
Šalis: Vokietija
Sritis: Logistika, Kita

Darbui Vokietijoje ieškome motyvuotų prekių surinkėjų vaisių ir daržovių sandėlyje

Darbo pobūdis

  • vaisių ir daržovių surinkimas naudojant balso komandą;
  • surinktų prekių komplektavimas ir paruošimas transportavimui;
  • komandinis darbas.

Darbo grafikas

  • pamaininis darbas I-V.

Darbo užmokestis

  • nuo 1300 Eur atskaičius mokesčius (galimi viršvalandžiai);
  • papildomi priedai už gerus darbo rezultatus.

Darbo vieta

  • Balingen, Vokietija

Reikalavimai

  • anglų, vokiečių arba lenkų kalbos žinios;
  • skaičių mokėjimas nuo 0 iki 1000 vokiečių kalba - didelis privalumas;
  • energingumas, greita reakcija;
  • noras dirbti ir užsidirbti.

Mes jums siūlome

  • vokišką darbo sutartį ir visas socialines garantijas;
  • apgyvendinimą ir transportą iš/į darbą (už papildomą mokestį);
  • galimybę užsidirbti;
  • nemokamą įdarbinimą Vokietijos įmonėje.

Jei susidomėjote šiuo darbo pasiūlymu, registruokitės ir siųskite savo CV paspaudę žemiau esančią nuorodą. Taip pat galite kreiptis telefonu +370 640 30006 arba el. paštu darbas@hirexo.eu