Prekių surinkėjas (-a) Vokietijos fabrike

Kalba: Anglų, Lietuvių
Šalis: Vokietija
Sritis: Logistika, Kita

Darbui Vokietijoje ieškome motyvuotų prekių surinkėjų Vokietijos fabrike

Darbo pobūdis

  • produktų surinkimas naudojant skenerį;
  • surinktų prekių komplektavimas ir paruošimas transportavimui;
  • komandinis darbas.

Darbo grafikas

  • pamaininis darbas slenkančiu grafiku.

Darbo užmokestis

  • nuo 1150 Eur atskaičius mokesčius (galimi viršvalandžiai);
  • papildomi priedai už gerus darbo rezultatus.

Darbo vieta

  • Florsheim, Vokietija

Reikalavimai

  • panašaus ar analogiško darbo patirtis;
  • minimalios/vidutinės anglų kalbos žinios;
  • atsakingas požiūris į darbą;
  • energingumas, greita reakcija;
  • noras dirbti ir užsidirbti.

Mes jums siūlome

  • vokišką darbo sutartį ir visas socialines garantijas;
  • apgyvendinimą;
  • galimybę užsidirbti;
  • nemokamą įdarbinimą Vokietijos įmonėje.

Norėdami kandidatuoti susiekite su mumis telefonu +370 640 30006 arba atsiųskite savo gyvenimo aprašymą el. paštu darbas@hirexo.eu