Aukštuminio krautuvo vairuotojas (-a)

Kalba: Anglų, Lietuvių
Šalis: Vokietija
Sritis: Logistika

Darbui Vokietijoje ieškome aukštuminio krautuvo vairuotojo (-os)

Darbo pobūdis

  • aukštuminio krautuvo valdymas;
  • darbas automobilių pramonės sandėliuose;
  • gaminių pervežimas, pakrovimas transportavimui.

Darbo grafikas

  • pamaininis darbas slenkančiu grafiku.

Darbo užmokestis

  • nuo 1250 Eur atskaičius mokesčius (galimi viršvalandžiai);
  • priedai už gerus darbo rezultatus.

Darbo vieta

  • Florsheim, Vokietija

Reikalavimai

  • patirtis vairuojant aukštuminį krautuvą;
  • aukštuminio krautuvo pažymėjimas - privalumas;
  • minimalios/vidutinės anglų kalbos žinios;
  • atsakingas požiūris į darbą;
  • noras dirbti ir užsidirbti.

Mes jums siūlome

  • apgyvendinimą;
  • vokišką darbo sutartį ir visas socialines garantijas;
  • nemokamą įdarbinimą tiesiogiai Vokietijos įmonėje;
  • galimybę užsidirbti.

Norėdami kandidatuoti susiekite su mumis telefonu +370 640 30006 arba atsiųskite savo gyvenimo aprašymą el. paštu darbas@hirexo.eu