Sezoninis darbas prekių surinkėjams (-oms) Olandijoje. NEBŪTINA UŽSIENIO KALBA!

Šalis: Olandija
Sritis: Logistika, Kita

Ieškome prekių surinkėjų-pakuotojų dirbti sezoniniam darbui Olandijoje! NEBŪTINA UŽSIENIO KALBA!

Darbo pradžia nuo 2019-11-18 iki 2019-12-31 d.

Darbo pobūdis

  • įvairių prekių surinkimas pagal duotus užsakymus;
  • surinktų prekių pakavimas, etikečių klijavimas;
  • prekių paruošimas transportavimui;

Atlyginimas

  • nuo 10,20 Eur/val. neatskaičius mokesčių, priklausomai nuo grafiko ir išdirbtų valandų;
  • galimi papildomai apmokami viršvalandžiai;

Darbo grafikas

  • pamaininis darbo grafikas;

Darbo vieta

  • Waalwijk miestas, Olandija;

Reikalavimai

  • analogiško darbo patirtis - privalumas;
  • galimybė dirbti pamaininiu/slenkančiu grafiku;
  • galimybė dirbti stovimą darbą;
  • motyvacija ir noras užsidirbti, atsakingumas;

Mes jums siūlome

  • nemokamą įdarbinimą Olandiškoje įmonėje;
  • apgyvendinimą;
  • visas socialines garantijas;

Jei susidomėjote šiuo darbo pasiūlymu, registruokitės ir siųskite savo CV paspaudę žemiau esančią nuorodą. Taip pat galite kreiptis telefonu +370 640 30006 arba el. paštu darbas@hirexo.eu