Ieškome darbuotojų gėlių auginimo įmonėje. Darbas laukuose.

Kalba: Anglų
Šalis: Olandija
Sritis: Gamyba, Kita

Darbo pobūdis

  • Gėlių sodinimas (darbas ant "gultų"), ravėjimas,
  • Priežiūra, skynimas, rovimas;
  • Gėlių pakavimas, paruošimas išsiuntimui;
  • Darbo grafikas: I-V nuo 7:00-17:00, VI nuo 7:00-12:00/13:00

Darbo užmokestis

  • 10,71 Eur/bruto

Darbo vieta

  • Olandija;

Reikalavimai

  • Fizinė ištvermė, žemė ūkio ar panašių darbų patirtis;
  • Gebėjimas dirbti lauke tiek šviečiant saulei, tiek ir lyjant lietui;
  • Motyvacija darbui,
  • Minimalios anglų kalbos žinios (jeigu vykstate su antra puse ar draugais – bent vienas turėtų mokėti anglų kalbą),
  • Mokėjimas važiuoti dviračiu - privalumas;

Mes jums siūlome

  • Nemokamą transportą į darbą (suteikiamas dviratis);
  • Apgyvendinimą (92-103 Eur/sav.);
  • Nemokamą įdarbinimą Olandijos įmonėje,
  • Garantuotas darbo valandas,
  • Visas socialines garantijas.

Jei susidomėjote šiuo darbo pasiūlymu, registruokitės ir siųskite savo CV paspaudę žemiau esančią nuorodą. Taip pat galite kreiptis telefonu +370 640 30006 arba el. paštu darbas@hirexo.eu