Darbas tulpių auginimo įmonėje

Kalba: Anglų
Šalis: Olandija
Sritis: Gamyba, Kita

Ieškome sezoninių darbuotojų tulpių auginimo įmonėje

Darbas gamybinėse salėse, ne laukuose!

Darbo pobūdis

  • Tulpių svogūnėlių rūšiavimas, sodinimas,
  • Tulpių skynimas, svogūnėlių rovimas,
  • Gėlių pakavimas, paruošimas išsiuntimui;

Darbo užmokestis

  • Nuo 1200 EUR (atskaičius mokesčius ir apgyvendinimą),
  • Galimybė dirbti papildomai apmokamus viršvalandžius;

Darbo vieta

  • Oude Wetering (Olandija);

Reikalavimai

  • Noras ir motyvacija darbui,
  • Minimalios anglų kalbos žinios (jeigu vykstate su antra puse ar draugais – bent vienas turėtų mokėti anglų kalbą),
  • Mokėjimas važiuoti dviračiu - privalumas;

Mes jums siūlome

  • Nemokamą transportą į darbą,
  • Apgyvendinimą,
  • Nemokamą įdarbinimą Olandijos įmonėje,
  • Galimybę išvykti į užsienį dirbti su draugais ar antra puse,
  • Garantuotas darbo valandas,
  • Visas socialines garantijas.

Jei susidomėjote šiuo darbo pasiūlymu, registruokitės ir siųskite savo CV paspaudę žemiau esančią nuorodą. Taip pat galite kreiptis telefonu +370 640 30006 arba el. paštu darbas@hirexo.eu